Luxam

Polski producent innowacyjnych rozwiązań na rynku oświetlenia przemysłowego. Najwyższa jakość produktów, profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy serwis

Luxam Sp. z o.o.

Spółka Luxam powstała w toku naszej wieloletniej współpracy z z dużymi firmami przemysłowymi z branży górniczej i przemysłowej. Zauważyliśmy, że specjalistyczne lampy mogą być bardziej funkcjonalne, znacznie łatwiejsze w montażu oraz tańsze w eksploatacji, a przede wszystkim bezobsługowe w trakcie swojego życia.

Na początku naszej drogi powiedzieliśmy sobie, że “można to zrobić lepiej” i dzięki temu, dzisiaj możemy zaoferować Państwu linię SILVER Light.

Modeli opraw SILVER light

Wariantów podłączeniowych

warianty temperatury barwowej : 3000K, 4000K, 5000K

wariantów opraw dla każdego zastosowania

“Naszym partnerom biznesowym zapewniamy szybką reakcję na wszelkie zapytania, najwyższą jakość obsługi klienta oraz doskonały serwis posprzedażowy”

O firmie

Luxam Sp. z o.o. jest polskim producentem opraw oświetleniowych, tworzonym przez zespół inżynierów i ekspertów z różnych dziedzin, którzy podjęli wyzwanie stworzenia energooszczędnego, wysokowydajnego a jednocześnie odpornego źródła światła. Właśnie tak powstała linia opraw SILVER light.

Firma Luxam Sp. z o.o. skupia się na ciągłym doskonaleniu swojej oferty produktowej, od początku podążamy konsekwentnie według przyjętej strategii rozwoju. Projektując nowe modele łączymy funkcjonalność z nowoczesnymi technologiami, tak aby maksymalnie zwiększyć komfort użytkownika. Naszym celem jest tworzenie nowoczesnych przemysłowych opraw oświetleniowych, które dają znaczącą oszczędność energii.

Naszym Klientom na terenie całego kraju, zapewniamy szybką reakcje na ich potrzeby. Kupując nasze oprawy masz gwarancję najwyższej jakości obsługi klienta. Dodatkowo zapewniamy naszym odbiorcom serwis posprzedażowy zapewniający możliwość sprawnego złożenia reklamacji lub dokonania zwrotu towarów.

Zapraszamy do współpracy!